Developer

Spoznajte vyššiu úroveň
realitného developmentu

Sme investičná spoločnosť, ktorá sa už niekoľko rokov zaoberá realitným developmentom. Máme za sebou desiatky úspešných projektov nielen oblasti rezidenčných objektov, ale aj komerčných a polyfunkčných budov. Našou hlavnou prednosťou je, že v rámci výstavby zastrešujeme všetky činnosti s ňou súvisiace a staráme sa tiež o technickú a ekonomickú správu budov.


Vďaka vlastnej realitnej kancelárii ICT REALITY, spol. s. r. o. poskytujeme klientom aj sprostredkovateľské služby pri kúpe, predaji a prenájme nehnuteľností.

Medzi naše úspešné projekty patria okrem bytových domov a rezidenciíako Platan, Koliba Minergo, Zlatá noha - Podkolibská aj rekonštrukcie historických objektov v centre hlavného mesta.

Zlatá noha - Podkolibská

Bytový komplex Zlatá noha - Podkolibská je navrhnutá ako uzatvorený areál v jednoduchých geometrických líniách a tvaroch. Celý projekt spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky klientov na mestské bývanie.

Hantabal, architekti

Koliba Minergo

Bytový komplex Minergo priniesol na Kolibu výnimočný štýl bývania. Moderná architektúra projektu sa spojila s novými technológiami, vďaka čomu sme zvýšili komfort bývania a investičnú hodnotu bytov.

Hantabal, architekti

RezidencieKráľovské údolie

Súbor rezidenčných víl patrí k nadčasovým stavbám v hlavnom meste. Obľúbená obytná zóna leží v lokalite poskytujúcej veľkolepé výhľady na Dunaj, bratislavské nábrežie či blízke pohraničie.

Ing. arch. Juraj Polyák, architekti

Platan

Polyfunkčný dom Platan v bratislavskom Novom Meste vyniká architektúrou a kvalitou. Svojou výškou 7 nadzemných podlaží citlivo nadväzuje na existujúcu zástavbu komplexu Nová doba od významného architekta Fridricha Weinwurma z 30. rokov minulého storočia.

Ing. arch. Juraj Polyák, architekti

created by