O projekte

Neuberajte zo svojich nárokov

Skúsený developer ICT ISTROCONTI, a.s. presne vie, ako sa vytvára šťastie a kvalita. Vzdušné byty s vlastnou záhradou a parkovaním, ktoré nájdete v lukratívnej lokalite Koliba, sú presne to, pričom si povzdychnete od spokojnosti. Parkovanie suchou nohou vám zabezpečí bezstarostné rána a pivničná kobka, hneď vedľa parkovacieho miesta, vám uľahčí skladovanie dôležitých vecí.

Štýl sa spája s účelnosťou

Praktické dizajnové tienidlá, ktoré sú súčasťou každého balkónu, vyzerajú esteticky a zároveň chránia od silných slnečných lúčov. Zaoblené hrany domov vám doprajú viac svetla vo vašej záhrade, takže vyhrievanie na slniečku bude o niečo dlhšie.

Upevnite svoj vzťah k prírode 

Povýšte svoje bývanie na niečo, načo budete právom hrdý. Vlastná priestranná záhrada na oddych, či už pri opaľovaní sa na záhradnom ležadle, alebo gril party s kamarátmi, je na nezaplatenie. Naučte vaše deti, ako sa pestujú bylinky, kosí tráva alebo stavia bunker.

Spoločné zážitky v súkromí

Trojpodlažné bytové domy ponúkajú nielen útulné spoločné priestory, ale aj súkromie v podobe vlastného poschodia pre váš byt. Výťahom sa pohodlne vyveziete z krytých parkovacích prestorov až na podlažie s vaším bytom.

created by